Świat Zieleni
Profesjonalne ogrodnictwo
Strona głównaO nasZakres usługGaleria pracKontakt z namiDo pobrania

Nasi klienci - referencje
Nasz zespół


Nasi klienci - referencje


W 1999 roku powstała Spółka "Świat Zieleni" SC Alina Gumińska, Elżbieta Bartłomiejczyk z siedzibą w Warszawie. Firma ta funkcjonowała na rynku realizując wiele zleceń z zakresu ogrodnictwa do sierpnia 2007 roku, kiedy drogi wspólniczek rozeszły się i spółka podzieliła się na dwie firmy. W każdej z tych firm pracują pracownicy, którzy swoje doświadczenie i umiejętności zdobywali jeszcze w spółce cywilnej. Poniższe referencje są dorobkiem obu wspólniczek.
Ambasada Chińskiej Republiki Ludowej w Polsce
00-203 Warszawa, ul. Bonifraterska 1
Lipiec 2000r.


Wyrażamy duże uznanie dla firmy "Świat ZIeleni" S.C. za stworzenie nowego, ciekawego krajobrazu zieleni na terenie naszej Ambasady, oraz profesjonalną opiekę.
Jest to firma wiarygodna i godna polecenia, świadczy o tym fakt, że zaproponowaliśmy wieloletnią współpracę.
Spółdzielnia Mieszkaniowa 'Nad Fosą"
Warszawa, ul. Limanowskiego 30
lipiec 2000r.


List referencyjny
Firma "Świat Zieleni" S.C. mająca siedzibę w Warszawie przy ul. Koźmiana 2 lok. 11, w roku 1999/2000 objęła opiekę nad terenem naszego osiedla o powierzchni 12 000 m2.
Działania obejmujące pielęgnację zieleni oraz odśnieżanie w okresie zimowym, pozwalają stwierdzić, że jest to firma wiarygodna i godna polecenia.
Wysoka jakość usług pozwala na pełne poparcie z naszej strony.
Zakład Remontowo - Budowlany SAN-BUD
Stalowa Wola
październik 2000r.


List referencyjny
Firma "Świat ZIeleni" S.C. A. Gumińska, E. Bartłomiejczyk, mająca siedzibę w Warszawie przy ul. Koźmiana 2 lok. 11 wykonała dla nas projekt wraz z realizacją zagospodarowania zielenią terenu o pow. 1000 m2.
Zakres inwestycji obejmował:
-   wykonanie automatycznego nawadniania dla układu zieleni,
-   wykonanie ogrodu wodnego z fontanną,
-   instalację automatycznego sterowania nawodnieniem, pompą, instalację oświetleniową,
-   dobór materiału roślinnego (drzewa, krzewy, byliny, byliny wodne) wraz z obsadzeniem,
-   położenie trawnika z darni rolowanej ok 800m2.
Całość układu zieleni została wykonana w terminie, zgodnie ze sztuką ogrodniczą z użyciem materiałów najwyższej jakości. Jest to firma wiarygodna i godna polecenia. Wysoka jakość usługi pozwala na pełne poparcie z naszej strony.
Wyższa Skoła Języków Obcych i Zarządzania Finansami "AVANS" w Warszawie
Warszawa
styczeń 2001r.


List referencyjny
Firma "Świat ZIeleni" S.C. mająca siedzibę w Warszawie przy ul. Koźmiana 2 lok. 11 wykonała dla nas projekt wraz z zralizacją zagospodarowania zielenią i małą architekturą tarasu zlokalizowanego na IX piętrze budynku w Warszawie.
Zamówienie obejmowało:
-   uszczelnienie całości tarasu,
-   położenie płytek z piaskowca,
-   wykonanie automatycznego nawodnienia dla układu zieleni,
-   małą architekturę drewnianą, kamienną, betonową (donice, skrzynie, pergola, kratki pod
    pnącza, kaskada, zbiornik wodny),
-   zabezpieczenie całości układu zieleni i tarasu (zastosowanie warstwy izolacji
    uszczelniających, chroniących przed przerastaniem korzeni, zamulaniem odpływów i
    zatrzymujących wilgoć),
-   instalację sterowania automatycznym nawodnieniem, pomp, wodospadu oraz instalację
    oświetleniową z doborem oprawy,
-   dobór materiału roślinnego wraz z obsadzeniem (żywopłot, krzewy, drzewa, pnącza i byliny).
Zamówienie zostało zrealizowane zgodnie z umową i ze sztuką ogrodniczą z zastosowaniem bardzo dobrych materiałów. Całość wykonanych prac objęta jest przez w/w firmę stałą opieką pielęgnacyjną nad zielenią, małą architekturą, instalacją nawodnienia i elektryczną.
Wysoka jakość usługi pozwala stwierdzić, że firma Świat Zieleni jest odpowiedzialnym i rzetelnym podmiotem gospodarczym.
Zakład Budżetowy Przedszkole nr 301
Warszawa, ul. Staffa 7B
sierpień 2001


Spółka "Świat ZIeleni" zrealizowała dla naszego przedszkola obsadzenie materiałem roślinnym dwóch klombów, obsadzenie ogrodzenia oraz narożnika placu zabaw.
Zamówienie obejmowało:
-   wykonanie dwóch palisad drewnianych długości ok 50 m o zróżnicowanej wysokości,
-   nawóz ziemi urodzajnej - podniesienie terenu palisadą,
-   obsadzenie wykonanych z palisady klombów przy zastosowaniu większego i dużego materiału
    roślinnego (drzewa i krzewy iglaste, krzewy liściaste, krzewniki, pnącza, byliny),
-   obsadzenia krzewami narożnika placu zabaw,
-   obsadzenie ogrodzenia winobluszczem.
Zamówienie zostało zrealizowane zgodnie z umową i ze sztuką ogrodniczą z zastosowaniem bardzo dobrych materiałów.
Wyrażamy duże uznanie dla firmy "Świat Zieleni" S.C. za stworzenie nowego, ciekawego krajobrazu zieleni na terenie naszej placówki.
Centrum Mody Warszawa Sp. z o.o.
Nadarzyn, al. Katowicka 51
wrzesień 2002r.


List referencyjny
Firma "Świat Zieleni" s.c. A. Gumińska, E. Bartłomiejczyk, mająca siedzibę w Warszawie przy ul. Koźmiana 2 lok. 11 zrealizowała w b.r. na terenie Centrum Mody w Nadarzynie układ zieleni oraz system automatycznego nawodnienia.
Zamówienie obejmowało:
-   wykonanie systemu automatycznego nawadniania obszaru o pow. 15 000 m2 (nawodnienie
    trawnika oraz nasadzeń),
-   wykonanie trawnika - "mini pola golfowego" o pow. 14 000 m2,
-   obsadzenie materiałem roślinnym klombów przylegających do "mini pola golfowego" (krzewy
    i krzewniki liściaste i iglaste),
-   wykonanie wzdłuż parkingu żywopłotu formowanego z krzewów liściastych dł. 110 m,
-   obsadzenie ogrodzenia dorosłym materiałem roślinnym (120 szt. drzew)
Spółka "Świat Zieleni" wykonała również cięcia pielęgnacyjne 85 drzew i 140 krzewów oraz cięcia formujące żywopłotu.
Dosadzenia zieleni zawierały materiał roślinny dostosowany do juz istniejących drzew i krzewów. Zwarty i gesty pokrój drzew posadzonych wzdłuż ogrodzenia stworzył "ścianę zieleni" odgradzającą graczy od zgiełku i zanieczyszczeń ulicy, a różnorodne gatunki krzewów i krzewinek o atrakcyjnym pokroju i kolorystyce stwarzają odseparowanie i miłe miejsce dla grających.
Realizacja inwestycji przebiegała terminowo, została zrealizowana zgodnie z umową i ze sztuką ogrodniczą i z zastosowaniem bardzo dobrych materiałów. Jest to firma wiarygodna i godna polecenia. Wysoka jakość usługi pozwala na pełne poparcie z naszej strony.
Conoco Polska Sp. z o.o.
Warszawa
wrzesień 2002r.


List referencyjny
Firma "Świat Zieleni" s.c. A. Gumińska, E. Bartłomiejczyk, mająca siedzibę w Warszawie przy ul. Koźmiana 2 lok. 11 zrealizowała w miesiącach lipiec - wrzesień b.r. na terenie czterech naszych stacji paliw "JET" systemy automatycznego nawodnienia. W zakresie prac wykonywanych przez spółkę "Świat Zieleni" znalazły się również przesadzenia krzewów, wykonanie trawnika ozdobnego, oraz cięcia pielęgnacyjne istniejących na terenia stacji 100 krzewów i 30 drzew. Wszystkie nasadzenia po uprzednim odchwaszczeniu zostały otoczone 200 metrowej długości rollbolderem. Systemy nawodnienia zostały wykonane z materiałó wysokiej jakości i są łatwe w konserwacji, a powstały układ zieleni jest wizytówką naszej firmy.
Realizacja w/w inwestycji przebiegała rzetelnie z zachowaniem bezpieczeństwa (stacje były czynne 24 godziny przez cały czas trwania prac).
Firma "Świat ZIeleni" jest odpowiedzialnym i rzetelnym podmiotem gospodarczym. Wysoka jakość usługi pozwala na pełne poparcie z naszej strony.
ADAMED Sp. z o.o.
Pieńków
luty 2006r
.

List referencyjny
Firma "Świat Zieleni" S.C. A. Gumińska, E. Bartłomiejczyk z siedzibą w Warszawie w ostatnim roku wykonała na terenie firmy ADAMED prace w zakresie zagospodarowania terenów zielonych m. in: projekt i obsadzenie terenu wokół firmy, usprawnienie i naprawa systemu nawodnienia i inne prace związane z ogrodnictwem.
Firma sprawdziła sie jako dobry partner, wywiązujący się z terminów i dlatego postanowiliśmy nawiązać z nią współpracę w zakresie pielęgnacji zieleni na terenie naszego zakładu.
Spółdzielnia Mieszkaniowa "STROP"
Warszawa, ul. Skierniewicka 21
marzec 2006r.


Referencje
Niniejszym informujemy, że firma "Świat Zieleni" Alina Gumińska, Elżbieta Bartłomiejczyk, mająca siedzibę w Warszawie przy ul. Koźmiana 2 lok. 11, wykonała dla naszej Spółdzielni szereg projektów zagospodarowania zieleni oraz prac m. in. w zakresie nasadzeń /przesadzeń/ roślinnych, cięć pielęgnacyjnych krzewów oraz drzew. Prowadzi również stałą opiekę i konserwację zieleni oraz systemów automatyki nawodnienia terenów zielonych.
Wszystkie prace są wykonywane terminowo z zastosowaniem wysokiej klasy materiałów, na które firma udziela rocznej gwarancji.
Kilkuletnia współpraca, oraz wysoka jakość usług świadczonych przez firmę "Świat Zieleni" Alina Gumińska, Elżbieta Bartłomiejczyk pozwala stwierdzić, że jest to firma godna polecenia i zasługująca na poparcie z naszej strony.

 


Strona głównaO nasZakres usługGaleria pracKontakt z namiDo pobrania