Świat Zieleni
Profesjonalne ogrodnictwo
Strona głównaO nasZakres usługGaleria pracKontakt z namiDo pobrania

Nawodnienie
Opieka pielęgnacyjna
Ogrody przydomowe
Tarasy i ogrody zimowe
Zieleń we wnętrzach
Świąteczne dekoracje
Biuro projektów
DTP
Przygotowanie ogrodu na zimę


Zakres usług

    Zieleń odgrywa w naszym życiu niezwykle ważną rolę. Nie tylko swym pięknem zdobi nasze codzienne otoczenie, ale również tworzy „płuca”, które oczyszczają powietrze ze szkodliwych związków (spaliny, pył, metale ciężkie). Roślinność wysoka i niska znacznie zwiększa wilgotność powietrza oraz obniża temperaturę o 5-7 stopni w upalne dni, wydziela znaczne ilości niezbędnego do oddychania tlenu, pochłania duże ilości zanieczyszczeń, a także wycisza hałas     Na przełomie wieków przywiązujemy coraz większą wagę do otoczenia w jakim przebywamy. Właśnie rośliny są w stanie zminimalizować oddziaływanie niekorzystnych czynników  zewnętrznych i poprzez różnorodność gatunków, atrakcyjny pokrój i piękną kolorystykę stwarzają miłe miejsca wypoczynku dla dorosłych i dzieci. W związku z tym mamy przyjemność zaproponować Państwu swoje doświadczenie i usługi w dziedzinie ogrodnictwa.

    Nasza oferta obejmuje kompleksowe zagospodarowanie zielenią terenów zewnętrznych (ogrody, parki) oraz wnętrz (ogrody zimowe, dachy, tarasy, pomieszczenia biurowe), od projektu technicznego zieleni, małej architektury (drewnianej, kamiennej), oświetlenia, automatycznego nawadniania, poprzez wykonawstwo zaprojektowanego układu i opiekę pielęgnacyjną oraz konserwacyjną.

    Firma nasza zaprojektowała i wykonała wiele ogrodów na terenie całego kraju, obejmujące zieleń, małą architekturę, instalacje oświetleniowe i nawadniające. Mamy także doświadczenie w dużych inwestycjach, za przykład niech posłuży kilka naszych prac:
- projekt zieleni osiedla mieszkaniowego „Batory” w Warszawie (pow. 4 hektarów),
- projekt i wykonanie zazielenienia terenu Ambasady Chińskiej Republiki Ludowej
  (pow. 22 000 m2),
- projekt i wykonanie zagospodarowania zielenią i małą architekturą, instalacją nawadniającą
  powierzchni tarasu na poziomie IX piętra w Warszawie,
- darń trawnikową oraz instalację nawodnienia ”mini” pola golfowego przy Centrum Mody w
  Nadarzynie (pow. 13 000 m2).

    Prowadzimy również stały serwis pielęgnacyjny i konserwacyjny zieleni i małej architektury,
sprzątanie terenów zewnętrznych oraz utrzymywanie czystości wewnątrz obiektów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą w interesujących Państwa zagadnieniach w menu z lewej strony, lub bezpośrednio kontaktując się z nami klikając tutaj.


Strona głównaO nasZakres usługGaleria pracKontakt z namiDo pobrania