Świat Zieleni
Profesjonalne ogrodnictwo
Strona głównaO nasZakres usługGaleria pracKontakt z namiDo pobrania

Nawodnienie
Opieka pielęgnacyjna
Ogrody przydomowe
Tarasy i ogrody zimowe
Zieleń we wnętrzach
Świąteczne dekoracje
Biuro projektów
DTP
Przygotowanie ogrodu na zimę


Tarasy i ogrody zimowe

    W wielkich miejskich dźunglach, gdzie czuje się niedosyt zieleni, a ze wsząd otacza nas beton jednym z możliwych rozwiązań jest odpowiednie urządzenie tarasu. Wiadomo, że na tarasach miejsca do zagospodarowania jest nie wiele i trzeba również znaleźć odpowiedni kompromis między "masą" a "przestrzenią" . Drugą możliwością jest wygospodarowanie w domu lub mieszkaniu miejsca na tzw "ogród zimowy". Ogród taki daje nam przyjemność korzystania z niego przez cały rok i w zależności od naszych upodobań może być domową oranżerią, dziką dźunglą, skalną grotą czy krainą wodospadów.
    Firma nasza posiada praktykę w budowie zimowych ogrodów oraz w zagospodarowywaniu tarasów. Fotografię części naszych prac można znaleźć tutaj

Wykonujemy:

  • instalacje nawodnieniowe
  • donice drewniane oraz z drewna ekologicznego
  • ukształtowanie miejsca do obsadzeń
  • zbiorniki wodne, kaskady i fontanny
  • instalacje elektryczne do kaskad i oświetlenia
  • serwis zieleni i nawodnienia    Donice montujemy gotowe lub wykonujemy na zamówienie (sami lub podzlecamy). W każdym przypadku namawiamy Państwa na ocieplenie donic specjalną włókniną (jak na zdjęciu), która zabezpiecza dodatkowo rośliny przed przemarznięciem w czasie mrozów oraz latem Tworzy dodatkową izolację od promieni słonecznych. Donice wykładamy również specjalnymi kubełkami na dnie, które pozwalają magazynować wodę dla korzeni na dłużej (przy podlewaniu woda przesiąka przez donice i wycieka od spodu - kubełki pozostawiają część tej wody dla roślin).


Strona głównaO nasZakres usługGaleria pracKontakt z namiDo pobrania